Sërish në “Grammy Awards” Dua Lipa e nominuar në tre çmimet më prestigjiozë

0

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa, është nominuar në disa kategori të “Grammy Aëards”. Dua dominon në këtë listë së bashku me Beyonce dhe Taylor Swift në nominimet kryesore të “Graammy Awards 2021” dhe padyshim kjo është një tjetër sukses i madh për të.

Këngëtarja e njohur është nominuar në tre çmime kryesore, “Regjistrimi muzikor më i mirë i vitit, “Kënga më e mirë e vitit” dhe “Albumi më i mirë i vitit”.

Së fundmi Dua ka ndarë një fotografi në rrjete sociale, ku konfirmon se është shumë e lumtur që është rikthyer në skenën e “Grammy Awards”.

foto galeri

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.