BallinaKronikeDjali i zhdukur që dje/ Babai shpërthen në lot, tregon telefonatën e...

Djali i zhdukur që dje/ Babai shpërthen në lot, tregon telefonatën e fundit me 33-vjeçarin

“Mirë të gjetsha në darkë”. Këto mësohet të kenë qenë fjalët e fundit që 33-vjeçari Arjan Sala, shefi i sigurisë së qendrës tregtare ku ra dhe zjarri ditën e djeshme, me babain e tij.

Mes lotësh, babai i të riut tha për gazetaren e emisionit ‘Me zemër të hapur’ në ‘News24’ Anila Ahmataj se telefonata e fundit me djalin në orën 14:00.

“Dua drejtësi, drejtësi për çunin. Ka 2 ditë në tunel. Më tha; mirë se të gjetsha në dark.”, shpërtheu në lot babai.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments