Pritja madhështore në Cërrik, Basha: Rama ka shkatërrua shtëpitë, ekonominë, familjet! Nuk durohet më…

0

Kryedemokrati Lulzim Basha, ditën e sotme është ndalur në qytetin e Cërrikut, ku qytetarët kanë dalë në rrugë masivisht dhe i kanë rezervuar një pritje madhështore.

Mes turmës së qytetarëve të shumtë të cilët kishin mbushur sheshin e qytetit, Basha premtoi ndihmë për familjet në nevojë dhe u bëri thirrje që të mos ia hapin më derën për herë të tretë dështimit që e ka emrin Rama.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.