Ekzekutimi mafioz i Behar Sofisë në mes të Tiranës/ Dalin pamjet kur vrasësi largohet i qetë me biçikletë

0

Dy muaj pas vrasjes së Behar Sofisë janë zbuluar disa pamje të reja të autorit. Ernejt Shyti pasi ka kryer vrasjen merr biçikletën e fshehur poshtë urës së Lanës e më pas largohet i qetë. Kujtojmë se ngjarja në fjalë ka ndodhur paraditen e 25 shkurtit të këtij viti shumë pranë Piramidës.

Në pamje shfaqet vrasësi me pagesë Ernejt Shyti i cili pedalon i qetë një biçikletë pa u përfshirë nga paniku.

Shyti, del në bulevardin qëndror dhe përmes punonjëve të policisë dhe nën hundën e efektivëve të Gardës së Republikës që garantojnë sigurinë e kësaj zone qeveritare, largohet qetësisht.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.