VIDEO/Sherr e grushta ka edhe në futbollin e femrave në Shqipëri

0

Futbolli shqiptar për femra tregoi këtë të diel anën e tij më të errët; sherrin.

Lojtaret e Juban Danjas dhe Apolonisë janë përfshirë në një zënkë masive, ku nuk kanë munguar grushtet mes njëra-tjetrën, deri sa është dashur ndërhyrja e policisë për të shmangur përshkallëzimin e mëtejshëm.

Gjyqtarja e takimit nxorri tre kartona të kuq për protagonistet e sherrit, dy nga lojtaret e ekipit shkodran dhe një për ekipin fierak.

Sa për rezultatin, ndeshja u mbyll 2-3 për skuadrën mike.

k

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.