‘Ekzekutimet mafioze pushtuan qytetin’/ Vijnë lëvizjet e para në policinë e Elbasanit

0

Tre vrasjet e ndodhura brenda një muaji në qytetin e Elbasanit kanë liruar nga detyra shefin e hetimit të vrasjeve, Gjon Gecaj.

Sipas një njoftimi për mediat, Gecaj është transferuar në sallën operative në Drejtorinë e Policisë në Lezhë.

Në vend të tij është emëruar Krenar Guçe.

Mësohet se Guçe ka qenë më parë shef i sektorit të anti-droges në Drejtorinë e Polcisë Tiranë dhe së fundi oficer në sektorin e krimeve të rënda./ Panorama/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.