BallinaAktualitetShkarkimi i Voltana Ademit/ Gjykata kthen mbrapsht Pjerin Ndreun: Plotëso padinë, ka...

Shkarkimi i Voltana Ademit/ Gjykata kthen mbrapsht Pjerin Ndreun: Plotëso padinë, ka të meta…

Gjykata e Tiranës ka gjetur disa të meta në mbledhjen e Shoqatës së Bashkive, duke e kthyer mbrapsht kërkesën për regjistrimin e saj dhe duke kërkuar plotësimin e disa të metave  që lidhen me llogaritjen e votave, mënyrës se si është thirrur mbledhja e jashtëzakonshme.

Kërkesa për regjistrimin e kësaj padie u bë nga kryebashkiaku i Lezhës, Pjerin Ndreu, i cili kërkoi që të zgjidhej kryetar i ligjshëm i shoqatës, në vendin e Voltana Ademit, e cila nga ana e saj po ashtu ka depozituar një padi në gjykatë.

 

 

RELATED ARTICLES

1 Koment

  1. Lidhur me Pjerin Ndrete e rilindjes, per te marre cdo pushtet, e cdo institucion te pavarur, kisha me tane vetem nje fjale: Sa shume klysha ku… paska patur Rlindja rreth saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments