BallinaLifestyle“Tirana është e vogël për këdo!"/ Miku i Kiarës reagon ndaj kërcënimit...

“Tirana është e vogël për këdo!”/ Miku i Kiarës reagon ndaj kërcënimit të Oltës, “thumb” edhe për Butrintin… (FOTO)

Ditën e djeshme Olta dhe Luizi janë përplasur në një debat të fortë, që ka degraduar në ofendime mes tyre
Aktorja ka shkuar dhe më tej, teksa ka kërcënuar se do zbulojë sekrete të Kiarës, për të goditur Luizin.  Në lidhje me këtë ka reaguar dhe miku i ngushtë i moderatores, Niko Komani.
Nëpërmjet një postimi në Instastorye-s ai ka ironizuar aktoren ndërsa shprehet “Tirana është e vogël për këdo! Imagjino sa e vogël është ndonjëherë, … sa lëviz në shtet tjetër.

“Tirana është e vogël për këdo!"/ Miku i

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
RELATED ARTICLES

Most Popular