BallinaEkonomiKëmbimi valutor 24 korrik/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro,...

Këmbimi valutor 24 korrik/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 90.2 lekë dhe do të shitet me 91.5 lekë.  Monedha evropiane euro do të blihet me 100.6 lekë dhe do të shitet me 101.5 lekë, ndërsa franga zvicerane do të blihet me 103.7 lekë dhe do të shitet me 105.2 lekë. Ndërkohë paundi britanik do të blihet me 115.4 lekë dhe do të shitet me 117.2 lekë.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

Most Popular