Marina Vjollca ‘çmend’ rrjetin me fustanin provokues, komentuesit i vënë në dukje se nuk ka veshur të brendshmet (VIDEO)

0

Moderatorja e njohur Marina Vjollca ka tërhequr vëmendjen me foton e fundit që ka publikuar.

Në shfaqjen e fundit të “Klanifornia” për këtë vit, ajo ka veshur një fustan mjaft provokues me një ngjyrë të ëmbël.

Fustani ngjyrë gold dhe me një të çarë anash, i cili i thekson format trupore ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të saj.

Duke qenë se e çara është shumë lartë këmbës së saj, komentuesit e shumtë i kanë vënë në dukje se nuk kishte veshur të brendshme.

Po ju si mendoni?

MARINA_1.png

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.