EMRI/Arrestohet një nga të “fortët” e Shkodrës në kërkim nga drejtësia italiane

0

Ka përfunduar në prangat e policisë të Shkodrës, shtetasi Bledar Cafi, i konsideruar një nga të “fortët” e qytetit verior.

Ai është arrestuar për llogari të drejtësisë italiane si pjesëmarrës në një organizatë kriminale dhe trafikim të lëndëve narkotike.

Burime për “Panorama” bëjnë me dije se dy net më parë, forcat RENEA kanë bërë një kontroll në banesën dhe bizneset e tij, ndërsa sot pasdite është bërë arrestimi.

Kohë më parë, Cafit i është dërguar formulari për deklarimin e pasurisë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.